Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


PRO ZÁKAZNÍKY » NEMOCI
RÝMA

TAK JAKO KAŽDÁ NEMOC I RÝMA JE PSYCHICKÉHO PŮVODU A ZMANEMÁ MENTÁLNÍ ZMATEK, PŘÍLIŠ MNOHO UDÁLOSTÍ, DROBNÉ KŘIVKY A PŘESVĚDČENÍ TYPU KAŽDÝ ROK CHYTNU ZA ZIMU 3X RÝMU.

 

HORNÍ CESTY DÝCHACÍ MAJÍ PROTI ORGÁN VE TLUSTÉM STŘEVĚ, COŽ ZNAMENÁ, ŽE KDYŽ MÁTE RÝMU, JSTE ZAHLENĚNÍ NEBO MÁTE DÝCHACÍ OBTÍŽE MÁTE PROBLÉM S UCPANÝM NEBO ŠPATNĚ FUNGUJÍCÍM TLUSTÝM STŘEVEM. PROTO DOPORUČUJI KOUPIT SI VLÁKNINU, PSYLLIUM A RÁNO A VEČER UŽÍT NAPŘÍKLAD LEPICOL PLUS, NEBO TO PSYLLIUM ROZMÍCHANÉ VE VODĚ. VYČISTÍTE SI TAK TLUSTÉ STŘEVO A POMŮŽETE RÝMĚ A URČITĚ NENÍ NA ŠKODU UŽÍVAT I LAKTOBACILY POKUD OVŠEM NEUŽÍVÁTE ANTIBIOTIKA TO UŽIJTE AŽ PO DOBRÁNÍ ATB.

URČITĚ SI DÁVAT POZOR NA POTRAVINY NEJVÍCE ZAHLEŇUJÍ MLÉKO, MASO, CITRUSOVÉ PLODY KROM CITRONŮ, BÍLÝ CUKR, ALE JEŠTĚ TADY POZDĚJI VÍCE DOPLNÍM INFORMACE KE KREVNÍM SKUPINÁM, PROTOŽE KAŽDÝ ČLOVĚK TO NEMÁME STEJNÉ.

 

DOPLŇUJI TEDY INFORMACE KE KREVNÍM SKUPINÁM.

 

DÍVALA JSEM SE NA VŠEMOŽNÉ ČLÁNKY A PŘÍSPĚVKY NA NETU KDE SI DOKONCE I NA JEDNĚCH STRÁNKÁCH PROTIŘEČILI V PŘÍPADĚ SKUPINY A KDY V KOŘENÍ MŮŽETE ZÁZVOR A V ZELENINĚ UŽ ZÁZVOR NE, TAKŽE BYCH TO SCHRNULA, ŽE TEDY O KREVNÍCH SKUPINÁCH TO MOŽNÁ JE ALE ZÁLEŽÍ NA KAŽDÉM JAK SE ROZHODNE KAŽDOPÁDNĚ NA RÝMU JAKO TAKOVOU NEDOPORUČUJI BÍLÉ JEDY (MOUKA, PEČIVO, CUKR, MLÉKO) POKUD MOŽNO VYHNULA BYCH SE I CITRUSOVÝM PLODŮM KROM CITRONŮ A DOBŘE ROZPOUŠTÍ HLENY NAPŘÍKLAD KŘEN, ČERVENÁ PAPRIKA NAPŘÍKLAD V POLÉVCE a také LNĚNÉ SEMÍNKO.